İşinize Dijital’in
Gücünü Katın!

İşinize dijitalin gücünü katmak için tüm hizmetleri tek noktadan sunuyor, internetten yeni müşteriler kazanmanızı ve başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Nerelerde Kullanılır?

İşletmeler için artık her hangi bir web sitesine veya basitçe yönetilen bir sosyal medya hesabına sahip olmak yeterli değil.

Raart, işinizi ve markanızı büyütmek için dijital varlığınızı internet ortamında yaşatan Profesyonel Web Tasarımı (UX Kullanıcı Deneyimi Odaklı), SEO (arama motoru optimizasyonu), SEM (arama motoru pazarlaması), Online İçerik Ağı Reklamları ve Sosyal Medya gibi dijital enstrümanları entegre ve senkronize bir biçimde yönetmektedir.

İnternet siteleri
Sosyal medya yönetimi
Blog Postları
Online PR çalışmaları
İnfografikler
Sanal tur
Online broşür ve kataloglar
Etkileşimli araçlar

Web Sitesi Tasarımı

Kullanıcıları tetikleyen ve harekete geçirip alışveriş yapmasını sağlayan kampanya ve promosyonlar iyi bir dijital pazarlama tekniğidir.

Siteniz aracılığıyla hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize sunacağınız kampanyalarla satışınızı arttırabilir müşteri ziyaretlerini kara dönüştürebilirsiniz.

Bugün İşinizi Zirveye Taşıyın!

Sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayan milyonlarca internet kullanıcısına bir anda ulaşabilir veya daha düşük bütçelerle yerel bir marka haline gelebilirsiniz. Artık markanızın prestijine değer katan ve dijital varlığınızı internet ortamında yaşatan %100 mobil uyumlu ve kullanıcı odaklı Responsive (Mobil Uyumlu) Web Tasarımlarına ihtiyacınız var.

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, markanızı insanlaştırmak, eş zamanlı olarak hedef kitleyle iletişim kurmak için en iyi pazarlama araçlarından biri haline gelmiştir. Etkili ve güçlü dijital pazarlama stratejisi Facebook, Twitter (X.com), Linkedin,  Pinterest ve İnstagram olmak üzere pazarlama için uygun tüm sosyal medya mecralarını içerir. Bu araçların her birinin etki alanı ve amacı farklıdır.

Teklif İste

İşiniz için şimdi teklif alın.