Google Ads

Anasayfa » Google Ads

Google Ads Reklam Yönetim

Google Ads (AdWords) ile, işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri müşterilerinize sunarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Google ADS nin sunmuş olduğu farklı reklam modelleri arasından işletmenize uygun reklam modellerini seçmek ve doğru bütçe yönetimi, hedef kitle ve dönüşüm oranları ile başarı kaçınılmazdır. Google ADS Reklamları sürekli analiz edilip değişken stratejiler uygulanması gereken bir yapıdadır.

Neden Google Ads

Google ADS ile paralel olarak Google Analytics, Google Merchant Center (E-Ticaret), Google Search Console gibi bir çok servis paralel olarak çalışabilmekte olup Profesyonel Google ADS Reklam Uzmanları ile çalışmak işletmenize yüksek dönüşüm sağlayacaktır.

Keşfet

İşiniz için hangi reklam modelinin uygun olduğunu keşfedin, bizimle iletişime geçin ve markanızın değerine değer katın.
Dönüşüm Oranları Milyonlarca kullanıcı arasından Potansiyel Müşterilere en hızlı erişmenin mümkün olduğu Google ADS Reklamları ile işletmenizi büyütün. Google ADS ile iyi kurgulanmış reklam setleri, doğru hedefleme, rakip analizi ve düzenli data okuma işlemleri ile işlerin nasıl ilerlediğini adım adım görebileceksiniz. Google ADS reklamlarında ilk 4 reklam sırasının altına indikçe reklamlara tıklama oranı da düşmektedir. Doğru yapılandırılmayan reklamlar işletmenize fayda sağlamayacağı gibi (Etkileşim/Dönüşüm Oranlarındaki Düşüş) reklam giderleriniz de sürekli artacaktır. Google ADS Reklamcılığında Profesyonel Destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Arama Ağı Reklamları Google Arama Ağında, seçili Anahtar Kelimeleri ile yapılan reklam modelidir. Hazırlanılan reklamlar Google Arama sayfasının ilk 4 reklam alanı ile arama sonuç sayfasının son 3 reklam alanında yayınlanır. Reklam tercihlerinde Google İş Ortakları seçili ise Google İş Ortakları web sitelerine ait sayfalarda da reklamlarınız görüntülenecektir.
Video Reklamlar YouTube’da kullanıcı ilgi, alanlarına göre özgün ve tetikleyici içerikler ile hazırlanmış video reklamlarınızı potansiyel müşterilere sunarak dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.
Alışveriş Reklamları
Google ADS tarafından E-Ticaret siteleri için kurgulanmış bir reklam modelidir. Google Alışveriş Reklamları Google Arama Sayfalarının en üstünde Carousel yapısında görünebildiği gibi Google Alışveriş Sayfasında da görüntülenmektedir. Kullanılan E-Ticaret yapısının Feed seçeneği olması durumunda web sitenizdeki tüm ürünler, tüm detayları ile eş zamanlı olarak potansiyel müşterilerinize sunulabilmektedir.
Keşif Reklamları
Google ADS Keşif Reklamları ile, YouTube, Gmail, Keşfet ve daha fazla mecrada reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Akıllı Reklamlar
Google Akıllı Reklamlar ile Google’da, Google Haritalar’da ve İnternet’te gösterilen otomatik reklamlar ile minumum efor ile işletme konumunuza özel reklamlar ve konuma özel telefon araması reklamları hazırlayabilirsiniz.
Uygulama Reklamları
Google Reklam Ağlarında Mobil uygulamanızın tanıtılması veya Mobil Uygulamanızın daha fazla sayıda indirilmesi için dikkat çekici reklamlar hazırlayabilirsiniz. E-Ticaret tarafında gerçekleşen dönüşümlerin yarısından çoğunun Mobil Cihazlar tarafından yapıldığı düşünüldüğünde Uygulama Reklamları en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Teklif İste

İşiniz için şimdi teklif alın.