Raart Dijital Reklam Ajansı

Raart Wordwide olarak yaptığımız her işin özünde “Kreatif'lik” vardır. Kreatif; vizyoner fikirlerin önüne geçen varsayım ve önyargıları altüst eden ve konvansiyonel kanıya meydan okuyan soruları sorma sanatıdır. Büyüme sağlayacak marka fikirleri bulmak ile ilgilidir. Raart anlamlı marka ilişkileri kurmak ve bir markanın davranışlarını olası her mecrada yönetmeyi esas alır. Bizim işimiz olası tüm mecraların sanatçısı olmaktır. Markayı en iyi biçimde şekillendirecek o fikri bulmak ve markanın hikayesini anlatmaktır. RAART Dijital Reklam Ajansı insanların düşünme ve davranış biçimlerini değiştirecek fikirlerin hayat bulduğu yerdir.

Yenilikçi
Yaratıcı
Soyut
Geliştirici
Üçgen form

Biz farklı yeteneklerin bir araya geldiği bir oluşumuz. Ortak fikirlere önem verir, dinlemeyi bilir uygulamayı severiz.

Merak ettiklerinizi burada toparladık.

Raart hakkında merak ettiklerinizi burada toparladık

 • Firmanız nerede?

  Firmamız bünyesinde İpek Reklam ve Matbaacılık, reklamsepetim.com Online alışveriş markası ve Tablo Picasso markalarını barındırıyor. Fırın olarak tabir ettiğimiz ofisimiz İstanbul'da bulunuyor. İstanbul Royal Center'da bir ofisimiz bulunmakta. Ayrıca söylemekten mutluyuz ki yakın zamanda İngiltere ofisimiz çalışmalarına başladı.

 • Hizmet Bölgelerimiz

  Raart Türkiye dışında da faaliyet gösteren bir işletmedir. Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Dijital Ajans hizmetleri diğer hizmetlere kıyasla daha az fiziki görüşmeye ihtiyaç duyuyor.

 • Ekibiniz kaç kişi?

  Bu sorunun cevabını biz bile bilmiyoruz. 14 kişilik sabit bir ekibimiz olmasına karşılık proje bazlı olarak bu sayı 35-45'i bulabiliyor.

 • Daha önce yaptığınız işler neler?

  Sektör olarak çalışmadığımız sektör kalmadı diyebiliriz. Dürüst olmak gerekirse müşteri portföyü olarak kuruluşumuzdan bu yana seçici davrandık. Yenilikçi ve geliştirmelere açık firmaları tercih ettik, ediyoruz.

Teklif İste

İşiniz için şimdi teklif alın.