GELECEK

Metaverse

Metaverse (Öte Evrenler), şimdilik bir cihaz yardımıyla içine girebildiğiniz 3 boyutlu, sınırsız sayıdaki farklı görsel evreni birleştiren bir konsepttir. Konsept diyoruz, çünkü şimdilik sadece bunun ayrı ayrı örneklerinin oluşumuna şahit oluyoruz.

Metaverse Daire Projesi

Sanal daire projesinde herkes kendi evini canlı canlı gezebilir.

İstediğiniz eşyayı istediğiniz renkte ve kumaşta seçebilirsiniz ve yerlerini değiştirip nasıl durduğuna bakabilirsiniz.

VR sanal
gerçeklik
Metaverse Cafe Projesi

Tüm Cafe Sahipleri, Metaverse ile kendi ürünlerini canlı canlı sergileyebilir

Metaverse üzerinden sipariş verebilir ve kurumuna prestij katabilir.

OCULUS VR
gözlüğü
Metaverse Duruşma Projesi

tüm hukuk öğrencileri gerçek duruşmaların nasıl olduğunu canlı canlı görebilir ve daha yenilikçi teknolojilerle öğretimlerini tamamlayabilirler.

Etkileşimli OculusUE

Metaverse Mimarlığı

Metaverse mimarisini ve her türlü sanal dünya projesini Metaverse’de oluşturan uzman bir ekip.

Metaverse Mimarları

Metaverse dünyasında mimarlık fizik yasalarının dışına çıkabilir.

Metaverse Geliştirici

Yaratıcı bir ekiple sınırların olmadığı dünyada yeni yapılar geliştirdiği bir ajans.

3B Modelleme

kullanıcı arayüzü, içerik tasarımı, karakter tasarımı ve oyun tasarımı alanlarında uzmanlık.

Metaverse Firmaları

Giyim mağazası, eğitim, konferans ve danışmanlık alanı yapılarında uzmanlaşmış ekip.

Danışmanlık ve Strateji

Metaverse Ajansı

01

Metaverse Danışmanlık

Markanızı metaverse üzerinde en doğru platformda ve en verimli şekilde konumlandırıyor ve markanız için uygun stratejilerle geleceğin yol haritasını oluşturuyoruz.

02

Metaverse Proje

Markanız için metaverse üzerinde reklam, etkinlik, proje, sponsorluk ve daha birçok seçenek arasından en verimli ve pr değeri en yüksek olanları kurgulayıp projeyi son aşamasına kadar yönetiyoruz.

03

Metaverse Tasarım

Proje ve talep doğrultusunda markanıza ait mağaza, ürün ve benzeri araçları modelliyor, sıfırdan tasarımlarla markanıza ve hedef kitlenize yeni bir soluk getiriyoruz.

Tam Sırası#

Metaverse’ün sunmuş olduğu “Öte Evrenler” fikrinin heyecanı bizi yeni projelere, yeni bir yaklaşıma, işinde uzman bir ekibe ve yeni hayallere götürdü.

Geleceğin Dünyası

Metaverse ortamında, reel hayatta olan ve olmayan pek çok deneyimi yaşamak ve yaşatmak mümkündür. Bu hem tüketicilerin hem de markaların hayal gücüne sınırsız olanaklar sunmaktadır. Şu anki tahminlere göre 30 Trilyon dolarlık bir ekonomiyi işaret etmektedir.

orta

Strateji

Metaverse’te markanızı doğru bir şekilde konumlandıracak, vitrinlerde yer almanızı sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz.

Metaverse Ajansı

Türkiye'nin en kapsamlı Metaverse ajansı şimdi iş alımlarına tekrar açıldı.

Raart, özel olarak kurduğu metaverse kadrosu ve sunduğu 360 hizmet çerçevesinde, markanızı metaverse platformları arasında da yalnız bırakmıyor.

Unity Pro VR/AR proje geliştirme
Metaverse Partner* Raart

OUR VALUES

Metaverse Nedir?

Ar, Vr, Sanal gerçeklik gözlükleri, yapay zeka ve nesnelerin interneti kavramlarının hayatımıza girişiyle birlikte, merkeziyetsiz çevrimiçi ortamlar, merkeziyetsiz finans ve merkeziyetsiz olarak atılan her adım daha büyük önem kazandı. İşte bu rağbet, birbirinden bağımsız metaverse platformlarını doğurdu. Gerçeğe en yakın olandan, sanal oyunlardan farksız olanlara kadar birçok platform, oyun, eğlence, etkinlik, reklam ve gezinti için kapılarını açmış durumda. Bir o kadar platform da yolda veya yayınlanmayı bekliyor.

NFT

Özgün içerikler oluşturuyor, NFT’nizi oluşturma sürecinde destek veriyoruz.

VR Projeler

AR ve VR projelerinde sanal evrene adaptasyon sürecini hızlandırıyoruz.

Metaverse hakkında en çok merak edilenler

Meta evrendeki merak edilenler ve yapılan yatırımlar

10'dan fazla

Büyük şirket yatırımı

800 milyar dolar

hedeflenen pazar büyüklüğü

Metaverse arazi işlemleri

Proje ve talep doğrultusunda markanız için metaverse üzerinden proje süresince arazi kiralama veya satın alma işlemleri gerçekleştiriyor. Varlıklarınızı sözleşmeyle bekletiyor veya dilediğiniz projeyi arazi üzerine inşa ediyoruz.

NFT oluşturma ve pazarlama

Markanız için NFT koleksiyonları oluşturuyor, onaylanan koleksiyonları proje doğrultusunda sergiliyor veya takipçilerinize dağıtım operasyonunu yapıyoruz.

Metaverse etkileşim broşürleri

Markanız için inşa edilen alanda, takipçilerinizin alana kolayca ulaşması veya alandaki kullanıcıların ziyaretleri esnasında daha fazla vakit geçirmelerini sağlayacak ve marka değerinizi artıracak, sosyal medya, web sitesi, metaverse üçgeninde etkileşimli projeler kurguluyoruz.

Metaverse online IK

Metaverse üzerinde markanız için kurguladığımız projede, online insan kaynakları desteğiyle proje süresince etkinlik alanında davetlileri veya ziyaretçileri karşılıyoruz. Talebinize göre markanız ve öne çıkarmak istediğiniz ürün, hizmet gibi anlatımları yapıyor, projeyi sizin için en verimli çerçevede hazırlıyoruz.

Metaverse PR ve Reklam

Markanız için hazırlanan projenin, başlangıç anından sonuna dek, basın, yayın ve dijital ortamlarda yayılmasını sağlayacak operasyonlar kurguluyor ve projenizi hedef kitleniz başta olmak üzere olabildiğince geniş kitlelere lanse ediyoruz.

Metaverse Influancer Projeleri

Metaverse projeleri için, etkileşimi ve görünürlüğü artırmak adına proje alanına proje süresince ek entegrasyonlar yapıyor, bu ek projelerle markanıza uygun influencerları, sizin için hazırladığımız etkinlikler sayesinde hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Metaverse'e yatırım yapan en büyük şirketler

Meta NVIDIA Epic Games Microsoft Apple Decentraland Roblox Corporation Unity Software Snapchat Amazon

Metaverse Oyunlaştırma

Eşsiz teknoloji ve vizyonla, sanal evrenin dinamiklerine uygun oyunlaştırma hizmeti sunuyoruz.

AR Projeler

Gerçek dünyamızda sanal bir gerçeklik katmanı oluşturuyoruz, dünyamızı renklendiriyoruz.

Teklif İste

İşiniz için şimdi teklif alın.