SEO

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE PROFESYONEL PROJE YÖNETİMİ VE ESNEK ÇALIŞMA SİTEMİ SAYESİNDE RAKİPSİZ BİR SEO PERFORMANSI SUNUYORUZ.
Anasayfa » SEO

SEO Fiyatları

SEO fiyatları üzerinde duracağımız internet sitesinin niteliklerine göre değişse de fiyat listesinde ortalama fiyatlandırmayı görebilirsiniz. Profesyonel olarak SEO çalışması istiyorsanız bir ekip çalışmasına ihtiyacınız olduğunu da farkında olmalısınız. Farklı faktörleri değerlendirerek doğru sonuca giden en etkili yolu sizin için oluşturuyoruz.
Süreç
Süreç içerisinde internet sitesi SEO performansını arttırmanız için makale desteği veriyor, SEO uyumlu makale yazma konusunda görüşme yapıyoruz.
Boşa Kürek Çekmeyin
İnternet sitenizin alt yapısını, artılarını ve eksilerini analiz ederek SEO uyumlu hale getiriyoruz. Biliyoruz ki doğru kurgulanmamış internet siteleri size müşteri değil para kaybı yaşatacaktır.

SEO Paketlerinde Yöneteceğimiz Çalışmalar

Birebir görüşmemizin ardından nasıl bir yol izleyeceğimize karar veririz. SEO çalışması için aşağıdaki adımlardan birçoğunu sunarız.

Organik SEO
Siteniz için yapacağımız SEO çalışmalarında etik değerlere göre hareket ederiz. Organik olarak büyüme ve kalıcılık sağlarız.
Tamamen Doğal
Çok kullanılan ve yanlış olan spam, hacklink ve bad link adımlarını kullanmayız.
SEO Makale
İhtiyacınıza göre SEO makale planlamalarını yapar ve fayda oluşturmasını sağlarız.
SEO Danışmanlık
SEO için özellikle merak ettiğiniz soruları yanıtlar sizin için bir yol belirleriz.
Ekip İşi
3 farklı alanda uzman ekibimizle işinizi yakından takip ediyor ve geliştiriyoruz.
Raporlamalar
Şeffaf bir biçimde öncesi sonrası gelişmelerini takip ediyor, analiz ediyoruz. Kelimeleri takip ederek size sunuyoruz.
Kalıcı SEO
Özellikle organik SEO hedefleriz ve kalıcı SEO olması için adımlar atarız.
Manuel SEO
İnce analiz gerektiren SEO çalışmasını sitenizi birebir inceleyerek geliştiriyoruz.
SEO Gelişmeleri
Google SEO faktörlerini yakından takip ediyoruz. Gelişmeleri sitenize uyarlıyoruz.

SEO Nedir? Ne Değildir?

SEO çalışması öncesinde plan gerektirir. Yerel SEO ya da Global SEO tercih edebilirsiniz. En yüksek verimi her ikisini de hedeflediğinizde alırsınız.

İhtiyacınız olan SEO modelini bilmiyorsanız sektörünüze göre rakiplerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Eğer profesyonel bir destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
SEO görünürlük arttırma
Adımları tek tek uygulayarak sitenizin görünürlüğünün artmasını sağlarız.
Hareketlenen ziyaretçi trafiği
Organik arama sonuçlarındaki yüksek konumların doğal bir sonucu, web sitesi / e-ticaret trafiğindeki artıştır.
Hedef kitlenize ulaşın
Anahtar kelimeleriniz ve düzenli takip edilen SEO ile birlikte hedef kitlenize ulaşmaya başlarsınız.
İleriye dönük sonuçlar
SEO kısa sürede sonuç vermez. Yapılan yatırımlar daha sonradan karşılığını verir. Bu sebeple adımlarınızı doğru atmalısınız.
Ücretsiz web sitesi ziyaretleri
SEO’nun bir bedeli olduğunu söylemeye gerek yok. Ancak, web sitenize girme maliyetini ödememelisiniz, bunun yerine gerçekleştirdiğimiz işlemler ve aldığınız trafik için ödeme yapmalısınız.
Güvenilir, göze batmayan tanıtım şekli
Kullanıcılar organik arama sonuçlarına çok güveniyor. Ayrıca, bu web sitesi tanıtım biçimi olumsuz çağrışımlar içermez.
Müşteri aramanıza gerek yok, müşteriler sizi bulacak!
SEO sayesinde, web siteniz, potansiyel müşterilerinizin hizmetlerine ihtiyaç duyduklarında arama sonuçlarında görünecektir.
Sınırsız promosyon yelpazesi
Web siteniz anahtar kelimeler için en üst sıralara ulaşabilirse, Türkiye, İngiltere, ABD veya arama operasyonlarımızı yönlendirdiğimiz herhangi bir ülkede görünür.
Analiz potansiyeli
Diğer çalışmalara kıyasla SEO daha güvenilirdir. Bir televizyon reklamında potansiyel müşterilerinizi hesaplayamayabilirsiniz. SEO analizler ile bu mümkündür.
Uygun Maliyet
SEO, çevrimiçi trafik kazanmanın en ucuz yollarından biri olmaya devam ediyor. Nispeten düşük bir maliyetle, web siteniz en popüler arama motorlarında görünebilir.
Yetki
SEO, alanında uzman olarak markanızı kurma fırsatı verir. Profesyonel olarak yazılmış içerik, tavsiye blogları ve bir işletme kuruluşu olarak sosyal medya profilleri aracılığıyla sorgulara yanıt verebileceksiniz.
Marka oluşturma
Markanızın çevrimiçi varlığını iyileştirerek yeni müşteriler kazanma potansiyelini arttırırsınız.

SEO Süreci

Site İçi / Site Dışı SEO

Olumlu değişiklikler yapmanın ilk adımı, web sitesinin şu an ki durumunun kapsamlı bir analizidir. Web sitesinde herhangi bir hata var mı? Hangi alanları iyileştirebiliriz? SEO gereksinimlerini karşılamak için nasıl ayarlayabiliriz? Bu yüzden bir denetim yapıyoruz, durumu iyileştirmek için atılması gereken adımları belirleyebilmemiz için tüm hataları araştırmamız gerekiyor.

Rakip Analizi

Anahtar kelimeler, internet kullanıcılarının bir arama motoru aracılığıyla web sitenizi bulmak için kullandıkları şeydir. En iyi sonuçları verecek bir anahtar kelime listesi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Arama motorlarının rekabet edebilirlik düzeylerini kontrol edeceğiz ve rakiplerinizin web siteleriyle yaptıklarına göre yan yana getireceğiz.

Site İçi Optimizasyon

Optimizasyon, zaman içinde gerçekleştirilen bir dizi işlem kapsayan geniş bir terimdir. Her zaman denenmiş ve test edilmiş çözümler web sitesine ve işinize yarar garanti edilmektedir.
Backlink Kurma
Web sitesinde yürüten SEO operasyonlarının yanı sıra, başka eylemler de gerçekleştiriyoruz.
Analiz
Operasyonlarımızın olabildiğince kapsamlı olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
İzleme
Tüm SEO sürecinde sitenizi yakından izliyor ve analiz ederek geliştiriyoruz.
Planlama
Sürecin her aşamasında profesyonel tavsiye ve teknik destek sözü veriyoruz.

Merak Edilen SEO Detayları

Çalışmalar türlerine göre farklı indexlenme sürelerine sahiptir. Bu sebeple her çalışma Google gözünde aynı sürede farkındalık oluşturmaz. Ortalama çalışmaların etkisi kelime ve sektör rekabetine göre ortalama 3 hafta – 4 ay arasındadır. Bu süre iletilen analizlerin sitede uygulanma süresi ile doğru orantılı olarak artabilmekte ya da azalabilmektedir.
Sektörün en çok satan kitapları olan, Uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitaplarında değindiğimiz ve bu zamana kadar sektörde edindiğimiz knowhow eşliğinde yürütülen tüm çalışmalar, Google yönergelerine uygun olarak etik bir şekilde hazırlanmaktadır. Bizden hizmet almamış yüzlerce kişiye yaşadıkları filtre ve gerilemeler konusunda çözüm üreten ekibimiz, SEO kriterlerine tam hakim bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir.
Günümüzde SEO ya duyulan ihtiyacın giderek artması, sektörün daha rekabetçi ve zorlu bir hal almasını sağlıyor. Bu durumdan dolayı da SEO çalışması fiyatları, rekabetin artmasıyla doğru orantılı olarak sürekli bir artış yaşıyor. SEO çalışması fiyatları konusunda pek çok uzman ve firma birbirinden farklı rakamlar telaffuz ediyor. Bu nedenle de müşteri daha da kararsızlaşarak tereddüte düşüyor. Ancak bu fiyat farklılıkları tamamen bilgi, deneyim ve tecrübe ile birlikte site için harcanacak uzman ve tool eforu ile de değişkenlik gösterebilmektedir.
Günümüzde internet sitelerinin artışı, internet üzerinden yapılan satış ve pazarlama alanındaki rekabetin yükselişi ile üst sıralara gelmek için ihtiyaç duyulan bir çalışma olarak doğmuştur. – Anahtar kelimelerinizde üst sıralarda yer almak – Ziyaretçi sayısını arttırmak – Siteniz üzerinden sağlanan geri dönüşleri yükseltmek – Sitenizin maddi ve manevi değerlerini korumak – Marka bilinirliğini yükseltmek – Hedef kitleniz ile siteniz arasındaki güveni korumak – Reklam performansınızı yükseltmek
Öncelikle ziyaretçi beklentilerini iyi analiz etmek gerekir. Ziyaretçi yaptığı aramaların sonucunda bilgi mi almak istiyor, ürün veya hizmet satın almak mı istiyor yoksa siteyle farklı etkileşimler mi gerçekleştirmek istiyor? Bu analizler sonucunda ziyaretçi beklentisine uygun ticari hedefe, marka bilinirliğine veya etkileşime yönelik bir çalışma planlanmalıdır. Ziyaretçilerin sitede geçirecekleri her bir saniyeyi, ziyaretçiyi memnun edecek şekilde kurgulayarak gerçekleştiriyoruz.
Çalışmaların etki süresi sitenin yapısına, sektörün rekabet seviyesine ve anahtar kelimelerin gücüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak yaptığımız çalışmaların etkisini ilk 2 ay organik trafiklerdeki değişimlerle görüntülüyor, en hızlı çıkışları 4 – 6 ay aralığında yakalıyor ve mutlak başarıyı 10 – 12 ayda gösteriyoruz. Tüm bu öngörüleri yapmadan önce timeline grafiğini sağlıklı oluşturmak gerekir. Profesyonel ekibimizin uzmanlık alanlarına göre iş bölümlerini gerçekleştirerek çalışmaların yürütülmesi en sağlıklı sonucu verecektir.
Google yönergelerinde de belirttiği gibi, hiç bir ajansın doğrudan Google ile bağlantısı olmadığı için sayfa ve sıra garantisi vermek dürüst bir yaklaşım değildir. Doğru hedefleme ve çalışmalarla düzenli sıralama ilerlemesi mümkündür. Çalışma süresinde hedeflediğimiz tüm anahtar kelimeler için yaptığımız çalışmalarda kalıcılık garantisi sağlıyoruz. Siteniz için gerçekleştirilen tüm SEO çalışmaları sonlandırırsanız dahi tarafımızca silinmez veya kaldırılmaz. Yapılan çalışma rapolarlarını 1-2 yıl sonra kontrol etseniz dahi oradaki bağlantıların kalıcı olduğunu görebilirsiniz.
Site İçi Seo düzenlemeleri web sitenizdeki sayfaların Seo’ya uyumlu hale getirme çalışmalarıdır. Site içi Seo çalışmaları yaklaşık %80 etkili iken, site dışı Seo çalışmaları da yaklaşık %20 etki sağlamaktadır. Bu işlemler sizin tarafınızdan gerçekleştirilmektedir. Biz sitenizde hangi alanların nasıl düzenlemesi gerektiğine dair detaylı analiz raporunu ilk 20 günlük analiz sürecinde size iletiyoruz. Eğer bu konuda hiçbir bilginiz yoksa ek hizmet dahilinde bu işlemi gerçekleştirmek için iş ortaklarımız ile görüşmenizi sağlayabiliriz.
SEO süreklilik gerektiren bir çalışmadır. Yaptığımız işlemler ve raporlamaların etkisinde kesinlikle bir eksilme meydana gelmez. Ancak rakiplerin daha yoğun çalışmaları sonrasında sizi geçerek gerilemenize sebep olunabilir. Bu nedenle SEO çalışmalarını sürekli hale getirmenizi veya rakipleriniz sizi geçtiği zaman yeniden çalışmalara başlamanızı tavsiye ederiz.
Yukarda da belirttiğimiz üzere SEO Hocası olarak prensip ve Google yönergeleri gereği ilk sayfa garantisi vermemekteyiz. Ancak bu durum yüzlerce kelimede 1. sıra başarımızı gölgelememelidir. Çünkü ticari kaygılarla yaklaşarak ikna etmek için bu garantileri verip türlü bahanelerle çalışmayı sonlandıran firmalar maalesef SEO sektörünün en büyük hatasıdır. Hazırlanan çalışma planı ve yapılan bütün çalışmalarda amacımız her zaman ilk sayfa ve ilk sıradır. Kelimelerin rekabetine ve sektöre göre ilk sayfaya veya ilk sıraya gelme süresi değişmektedir.
SEO arama sonuçlarında organik sonuçlarda iyi pozisyonlar kazanma çalışması iken SEM arama sonuçlarında sponsorlu alanlarda gözükmektir. İki reklam çalışması arasında Kalıcılık, Hız ve Maliyet noktasında ciddi farklar bulunur. SEO, SEM’e kıyasla daha kalıcı bir çalışma iken, hızlı sonuç elde etme noktasında SEM aynı gün geri dönüş alabileceğiniz bir pazarlama çalışmasıdır. Tüketicilerin her geçen gün reklamlı sonuçlar ile organik sonuçları daha iyi ayırt edebiliyor olması SEO çalışmasının prestij açısından önemini göstermektedir.

Teklif İste

İşiniz için şimdi teklif alın.